Sonnet Solo 10G [ 10GbE SFP+ – Thunderbolt 3 ]

 368,58 excl. BTW

( 445,98 incl. BTW)

snel leverbaar
3-5 werkdagen levertijd

Artikelnummer: SOLO10G-SFP-T3 EAN code: 0732311012495 Categorie: Merk:

De Sonnet Solo 10G biedt een SFP+ 10 Gigabit Ethernet connectie over een Thunderbolt 3 poort. De SFP+ transceiver wordt meegeleverd dsu middels een OM3 fiber kabel kun je afstanden tot 300m overbruggen.

Website van Sonnet